Małgorzata Romancio

Ukończyła studia wyższe na Akademii Rolniczej w Szczecinie z wynikiem bardzo dobrym oraz studia podyplomowe o kierunku Bankowość na Uniwersytecie Szczecińskim. Uczestniczyła i ukończyła liczne kursy i szkolenia z technik sprzedaży, psychologii kontaktu z Klientem, marketingu, zarządzania i finansów oraz funduszy inwestycyjnych i kredytów hipotecznych. Szkolenia organizowane były m.in. przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, Banking Gain Management oraz VMG Consulting. Ukończyła kursy z zakresu wyceny nieruchomości w procesie kredytowania zorganizowane przez Ośrodek Szkoleniowy Instytutu Nieruchomości VALOR oraz pozytywnie zadała egzamin i otrzymała licencję Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych dla agentów ubezpieczeniowych.

Swoją karierę zawodową rozpoczęła na Uniwersytecie Szczecińskim, następnie odbyła staż w Powszechnym Banku Kredytowym S.A. w Warszawie I Oddział w Szczecinie. W roku 2001 rozpoczęła pracę zawodową w Nordea Bank Polska S.A. w Gdyni Oddział w Szczecinie na stanowisku Doradcy Klienta. Od października 2004 rozpoczęła pracę zawodową w firmie KONCEPTA Sp. z o.o., gdzie zajmowała się nadzorowaniem realizacji dużych, komercyjnych inwestycji budowlanych. W roku 2011 rozpoczęła współpracę z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu Oddział w Szczecinie gdzie prowadziła zajęcia warsztatowe z Analizy finansowej przedsiębiorstw.

Wiosną 2005r. otworzyła własne biuro pośrednictwa finansowego i od tego czasu, wykorzystując zdobyte doświadczenia, łączy w najkorzystniejszy z możliwych sposobów oczekiwania Klientów z dostępną na rynku ofertą bankową stale podnosząc kwalifikacje i umiejętności pracy z Klientem.

W 01-2013 zakończyła szkolenie z zakresy rachunkowości, analizy finansowej, podstaw prawa gospodarczego oraz CSR (Corporate Social Responsibility), zakończony egzaminem centralnym, który zdała pozytywnie i uzyskała Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.