ADVICE

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego działającą głównie na rynku lokalnym. Posiadamy doświadczenie zawodowe w zakresie analizy wniosków kredytowych oraz wyceny zabezpieczeń bankowych. Pomysłowość i niekonwencjonalne metody działania pozwalają nam sprawnie poruszać się na rynku, ku zadowoleniu naszych Klientów, jaki i współpracującymi z nami instytucjami finansowymi.Nasz zespół

Nasz zespół to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientem i bardzo duże doświadczenie w pracy w bankowości. Ambitny, bardzo pracowity zespół z dużym poczuciem humoru, szuka rozwiązań w miejscach i przy użyciu metod nie do opanowania dla skostniałych, w swych procedurach, pracowników banków. Ich nowy, dla sektora bankowego, sposób oglądania rzeczywistości powoduje, że razem znajduj rozwiązania tam, gdzie inni widzą tylko ścianę zbudowaną z niemocy, obojętności i przepisów.

Absolutnie bez kompleksowi, zawsze pozytywnie nastawieni do życia, z energią działania tak dużą, że nie istnieją dla nich żadne przeszkody w dążeniu do wyznaczonego celu. Takie cechy połączone z zamiłowaniem do poznawania nowego czynią z nich niezmordowanych poszukiwaczy ofert i okazji.

Wyniki tych poszukiwań to Państwa realny zysk a nietypowe rozwiązania to czasami dla Państwa prawdziwe "drzwi" w sytuacjach bez wyjścia.